Een sterk team. Gevormd door sterke individuen.

Het team van Castanea Bedrijfsmakelaars is qua deskundigheid en omvang uitgerust voor de zwaarste deals op het gebied van zakelijk vastgoed en flexibel genoeg om opdrachten van geringere omvang succesvol te begeleiden.

Mensen maken het verschil. Dat bewijst Castanea Bedrijfsmakelaars elke dag.

Maatwerk afgestemd op uw wensen en ambitie

Door de verschillende interesses en ontwikkelde deskundigheid heeft ieder van onze partners zijn specifieke specialisme ontwikkeld. Hierdoor kunnen we inspelen op iedere wens of vraag. Zo kunnen we u begeleiden en adviseren tijdens het hele proces van strategie tot (aan)koop of (ver)huur.

De experts en medewerkers van Castanea

Met de juiste mix aan senior- en medior-makelaars met een voorpostfunctie, geruggesteund door een professionele back-office, zijn onze reactietijden kort en is onze daadkracht groot. Dat komt, niet in de laatste plaats, door een enthousiast en betrokken team van collega’s dat naast bekwaamheid op vakgebied, vooral wordt gevormd door aardige en bevlogen mensen. Professionals die hun taak en het contact met ú, serieus nemen en hun afspraken nakomen. Wij stellen ons team graag aan u voor.

J.W. (Jan Willem) Smedema MRICS REV RM RT sv
Partner
Makelaar & Taxateur
Specialisatie taxaties
06 – 54 220 912
jw@castanea.nl
Meer over Jan Willem
mr. S.H. (Bas) Bakker RM RT
Partner
Makelaar & Taxateur
Specialisatie kantoorruimten
06 - 54 220 914
bas@castanea.nl
Meer over Bas
R.J. (Ronald) Majoor
Partner
Winkel- & Beleggingsexpert
06 – 54 220 915
ronald@castanea.nl
Meer over Ronald
N. (Niels) Bunt KRMT
Kandidaat Bedrijfsmakelaar
06 - 30 243 321
niels@castanea.nl
Meer over Niels
J.A. (Jan) Blokland BSc
Vastgoedadviseur
06 – 53 245 452
jan@castanea.nl
Meer over Jan
J. (Jessica) Jansen
Retailadviseur
06 - 11 621 913
jessica@castanea.nl
Meer over Jessica
N. (Niels) van der Plas
Assistent Retailadviseur
035 - 646 00 50
nielsvanderplas@castanea.nl
Meer over Niels
B. (Bea) Bakker
Office Manager - Administratie
035 - 646 00 50
bea@castanea.nl
Meer over Bea
B. (Bianca) van Dijk - Ruitenbeek
Office Manager - PA
035 646 00 50
bianca@castanea.nl
Meer over Bianca
A. (Annefleur) Munnichs-Barbas
Backoffice - PA
035 - 646 00 50
annefleur@castanea.nl
Meer over Annefleur
A. (Amanda) Knop
Backoffice - PA
035 - 646 00 50
amanda@castanea.nl
Meer over Amanda

Direct contact